Operator Maintenance

Suntem in cautarea unui nou tehnician pentru echipa de mentenanta a fabricii noastre din Cluj-Napoca!

Chúng tôi cần

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa:

-efectueze verificare intretinere depanare diverse tipuri de mecanisme si angrenaje, mecanisme cu transmisii prin curele;
-efectueze activitati de mentenanta corectiva si preventiva din punct de vedere mecanic la echipamente;
-efectueze reparatii intretinere la sisteme simple pneumatice sau hidraulice, activitati de lacatuserie,
-cunoasca principiile de transformare a miscarii.
-sa detina cunostinte de pneumatica, hidraulica sau sisteme de racire, orice alte competente sau experiente tehnice constituind un plus,
-sa fie dispus la munca in schimburi.

Chúng tôi có

-pachet salarial atractiv (salariu de baza, sporuri, prime, bonusuri, tichete de masa, decont transport); -cursuri, atestari, dezvoltare;
-cultura organizationala indreptata spre oameni & echipa deschisa, orientata spre comunicare si suport;
-traditie si performanta recunoscute.

Mô tả vị trí tuyển dụng

Responsabilitati:

- urmareste functionarea echipamentelor, raporteaza anomaliile nerespectarea parametrilor normali de functionare;
- realizeaza interventii si alte lucrari in conformitate cu procedurile interne ale companiei;
- realizeaza inspectii verificari periodice ale instalatiilor, recomandari pentru activitati preventive corective de mentenanta;
- asigura mentenanta permanenta in orice zona a fabricii; - efectueaza toate lucrarile cu un inalt simt de responsabilitate.

Chúng tôi tự hào rằng FrieslandCampina sở hữu một môi trường làm việc tuyệt vời - nơi mà mọi nhân viên được là CHÍNH MÌNH và được TRAO QUYỀN để phát huy hết tiềm năng của bản thân. Chúng tôi luôn khuyến khích sự khác biệt và hoan nghênh tất cả ứng viên bất kể giới tính, tôn giáo, chủng tộc, khuynh hướng tình dục, tuổi tác, khuyết tật, quốc tịch. Ngay cả khi bạn chưa đáp ứng hết tất cả các yêu cầu của vị trí đăng tuyển, nhưng bạn nhận thấy chúng tôi là nơi bạn đang tìm kiếm, hãy tự tin ứng tuyển ngay nhé!

Ứng tuyển ngay

Liên hệ

Serban-Alexandru Radu

1  /
JOB-ID: 54417 | Operator Maintenance, Romania
Basic information

Ứng tuyển vị trí này

Vui lòng cung cấp thông tin của bạn tại đây

* Trường thông tin bắt buộc

Filesize cannot exceed 7MB.
Filesize cannot exceed 5MB.
Filesize cannot exceed 10MB.

Bạn có chắc bạn muốn thoát khỏi trình ứng tuyển?

Đóng tiến trình bằng cách bấm nút hoặc chia sẻ vị trí