Operator Maintenance

Suntem in cautarea unui nou tehnician pentru echipa de mentenanta a fabricii noastre din Cluj-Napoca!

Ce que nous demandons

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa:

-efectueze verificare intretinere depanare diverse tipuri de mecanisme si angrenaje, mecanisme cu transmisii prin curele;
-efectueze activitati de mentenanta corectiva si preventiva din punct de vedere mecanic la echipamente;
-efectueze reparatii intretinere la sisteme simple pneumatice sau hidraulice, activitati de lacatuserie,
-cunoasca principiile de transformare a miscarii.
-sa detina cunostinte de pneumatica, hidraulica sau sisteme de racire, orice alte competente sau experiente tehnice constituind un plus,
-sa fie dispus la munca in schimburi.

Ce que nous offrons

-pachet salarial atractiv (salariu de baza, sporuri, prime, bonusuri, tichete de masa, decont transport); -cursuri, atestari, dezvoltare;
-cultura organizationala indreptata spre oameni & echipa deschisa, orientata spre comunicare si suport;
-traditie si performanta recunoscute.

Description du poste vacant

Responsabilitati:

- urmareste functionarea echipamentelor, raporteaza anomaliile nerespectarea parametrilor normali de functionare;
- realizeaza interventii si alte lucrari in conformitate cu procedurile interne ale companiei;
- realizeaza inspectii verificari periodice ale instalatiilor, recomandari pentru activitati preventive corective de mentenanta;
- asigura mentenanta permanenta in orice zona a fabricii; - efectueaza toate lucrarile cu un inalt simt de responsabilitate.

Chez FrieslandCampina, nous croyons en un environnement de travail où chaque employé peut être pleinement lui-même et se sentir libre d'exprimer tout son potentiel. Nous valorisons les différences et accueillons les candidatures quels que soient votre genre, votre religion, votre origine ethnique, votre orientation sexuelle, votre âge, votre handicap ou votre nationalité. Si ce que nous sommes vous correspond, nous vous encourageons à postuler, même si vous pensez ne pas correspondre à toutes les exigences du poste.

Contact

Serban-Alexandru Radu

1  /
JOB-ID: 54417 | Operator Maintenance, Romania
Basic information

Veuillez noter vos coordonnées ici.