Operator Maintenance

Suntem in cautarea unui nou tehnician pentru echipa de mentenanta a fabricii noastre din Cluj-Napoca!

Was wir erwarten

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa:

-efectueze verificare intretinere depanare diverse tipuri de mecanisme si angrenaje, mecanisme cu transmisii prin curele;
-efectueze activitati de mentenanta corectiva si preventiva din punct de vedere mecanic la echipamente;
-efectueze reparatii intretinere la sisteme simple pneumatice sau hidraulice, activitati de lacatuserie,
-cunoasca principiile de transformare a miscarii.
-sa detina cunostinte de pneumatica, hidraulica sau sisteme de racire, orice alte competente sau experiente tehnice constituind un plus,
-sa fie dispus la munca in schimburi.

Was wir bieten

-pachet salarial atractiv (salariu de baza, sporuri, prime, bonusuri, tichete de masa, decont transport); -cursuri, atestari, dezvoltare;
-cultura organizationala indreptata spre oameni & echipa deschisa, orientata spre comunicare si suport;
-traditie si performanta recunoscute.

Stellenbeschreibung

Responsabilitati:

- urmareste functionarea echipamentelor, raporteaza anomaliile nerespectarea parametrilor normali de functionare;
- realizeaza interventii si alte lucrari in conformitate cu procedurile interne ale companiei;
- realizeaza inspectii verificari periodice ale instalatiilor, recomandari pentru activitati preventive corective de mentenanta;
- asigura mentenanta permanenta in orice zona a fabricii; - efectueaza toate lucrarile cu un inalt simt de responsabilitate.

Bei FrieslandCampina glauben wir an ein Arbeitsumfeld, in dem alle Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter sich selbst treu bleiben und sich gestärkt fühlen, ihr Potential vollständig zu entfalten. Wir akzeptieren Unterschiede und begrüßen Bewerbungen unabhängig von Geschlechtern, Religion, Rasse, sexueller Orientierung, Alter, Behinderungen oder Nationalitäten. Wenn das, was wir sind, zu dir passt, bewirb dich gerne, auch wenn du möglicherweise nicht alle Anforderungen der Rolle vollständig erfüllst.

Kontakt

Serban-Alexandru Radu

1  /
JOB-ID: 54417 | Operator Maintenance, Romania
Basic information

Bewirb Dich auf diese Stelle

Bitte mache hier deine Angaben.

* Erforderliche Angaben

Filesize cannot exceed 7MB.
Filesize cannot exceed 5MB.
Filesize cannot exceed 10MB.

Bist Du sicher, dass Du das Bewerbungsverfahren abbrechen möchtest?

Schließe den Prozess ab, indem Du auf den Button klickst, oder teile die Stelle.