Operator Maintenance

Suntem in cautarea unui nou tehnician pentru echipa de mentenanta a fabricii noastre din Cluj-Napoca!

我们的需求

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa:

-efectueze verificare intretinere depanare diverse tipuri de mecanisme si angrenaje, mecanisme cu transmisii prin curele;
-efectueze activitati de mentenanta corectiva si preventiva din punct de vedere mecanic la echipamente;
-efectueze reparatii intretinere la sisteme simple pneumatice sau hidraulice, activitati de lacatuserie,
-cunoasca principiile de transformare a miscarii.
-sa detina cunostinte de pneumatica, hidraulica sau sisteme de racire, orice alte competente sau experiente tehnice constituind un plus,
-sa fie dispus la munca in schimburi.

我们可提供

-pachet salarial atractiv (salariu de baza, sporuri, prime, bonusuri, tichete de masa, decont transport); -cursuri, atestari, dezvoltare;
-cultura organizationala indreptata spre oameni & echipa deschisa, orientata spre comunicare si suport;
-traditie si performanta recunoscute.

空缺职位描述

Responsabilitati:

- urmareste functionarea echipamentelor, raporteaza anomaliile nerespectarea parametrilor normali de functionare;
- realizeaza interventii si alte lucrari in conformitate cu procedurile interne ale companiei;
- realizeaza inspectii verificari periodice ale instalatiilor, recomandari pentru activitati preventive corective de mentenanta;
- asigura mentenanta permanenta in orice zona a fabricii; - efectueaza toate lucrarile cu un inalt simt de responsabilitate.

在 FrieslandCampina,我们珍视每一个人独一无二的天性,也相信不同个体在一起可以产生巨大的能量。我们拥抱差异,打造无偏见 (性别、宗教、种族、性取向、年龄、残疾或国籍)的工作环境。释放天性,共赢为世界提供更好的营养。如果这也是你的初心,加入我们。

现在申请

联系方式

Serban-Alexandru Radu

1  /
JOB-ID: 54417 | Operator Maintenance, Romania
Basic information

申请这个职位

请在这里填写您的详细信息

* 处为必填内容

Filesize cannot exceed 7MB.
Filesize cannot exceed 5MB.
Filesize cannot exceed 10MB.

您是否确认要退出申请?

通过点击按钮结束申请,或分享空缺职位信息。