Operator productie

In cadrul departamentului Productie (produse lactate), cautam candidati responsabili cu care sa contribuim la producem produse lactate de o inalta calitate.

Ce que nous demandons

Apreciem candidatii care au:

- Studii medii sau experienta relevanta in domeniile: productie, industrie alimentara, controlul calitatii (constituie avantaj)
- Atentie la detalii, preocupare pentru obtinerea unui produs de inalta calitate;
- Este familiarizat cu deservirea unor echipamente sau instalatii
- Are capacitatea de a acumula noi cunostinte si de a le integra in procesele de productie existente;
- Este o persoana adaptabila, optimista, cu disponibilitate pentru training;
- Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi.

Ce que nous offrons

Pentru mii de oameni în fiecare zi, suntem mai mult decât o simplă companie de produse lactate.
Pentru fermierii noștri, angajații noștri, comunitățile pe care le deservim, afacerile cu care lucrăm și oamenii cărora le aducem bucurie, FrieslandCampina înseamnă ceva mai mult. Pentru ei nu este vorba doar despre ceea ce facem, ci despre cine suntem.
Apreciem oamenii talentați din orice mediu care doresc să contribuie la ceva mai mare decât ei înșiși. Îi încurajăm pe toți angajații noștri să ia decizii de care să beneficieze întreaga companie. La FrieslandCampina ne deținem propria carieră și acționăm în consecință. Avem încredere în tine pentru a face diferența în munca ta și pentru a influența imaginea de ansamblu.
A lucra in FrieslandCampina înseamnă sa contribui la o lume mai bună.
În România, avem peste 500 de colegi pasionați care contribuie la îmbunătățirea vieții românilor cu produse lactate de cea mai bună calitate, autentice și de marcă. Fiecare dintre noi creează valoare în rolurile noastre făcând lucrurile „asa cum se cuvine”, pentru consumatorii noștri.
Vino alaturi de noi!
Dezvaluie-ti potențialul și rămâi fidel naturii tale, în timp ce modelăm viitorul produselor lactate împreună!

Description du poste vacant

Posturile presupun operarea pe echipamente de prelucrare produse proaspete, echipament pasteurizare lapte - materie prima;
Respectarea standardelor de operare, setare si spalare echipamente;

Chez FrieslandCampina, nous croyons en un environnement de travail où chaque employé peut être pleinement lui-même et se sentir libre d'exprimer tout son potentiel. Nous valorisons les différences et accueillons les candidatures quels que soient votre genre, votre religion, votre origine ethnique, votre orientation sexuelle, votre âge, votre handicap ou votre nationalité. Si ce que nous sommes vous correspond, nous vous encourageons à postuler, même si vous pensez ne pas correspondre à toutes les exigences du poste.

Munca in schimburi

Contact

Serban-Alexandru Radu

1  /
JOB-ID: 54415 | Operator productie, Romania
Basic information

Veuillez noter vos coordonnées ici.