Sales Support - Traditional Trade

Természetes számodra a megnyerő kommunikáció és a csapatmunka? Készen állsz arra, hogy piacvezető FMCG vállalatunk értékes tagjaként valódi „love brandeket” képviselj?
Téged keresünk Sales osztályunkra, Traditional Trade csapatunkba, ha analitikus személyiségednek köszönhetően könnyen átlátod az összefüggéseket és motiválnak az értékesítési sikereink!

Cégünk a magyar tejipar jelentős szereplője olyan kedvelt, ismert és vezető márkákkal a piacon, mint a Pöttyös, Milli, Frico és a Completa. Munkavállalóink folyamatosan azon dolgoznak, hogy kiváló tejtermékeket kínáljunk fogyasztóinknak. Vállalatunk valódi globális szereplő. A Royal FrieslandCampina világszerte közel 1 milliárd fogyasztónak kínál egészséges, tápanyagokban gazdag termékeket.

Elvárásaink

  • Releváns (kereskedelmi asszisztencia) szakmai tapasztalat, nemzetközi/hazai láncok működésének ismerete előny
  • Sikerorientált hozzáállás, jó kommunikációs és elemző készség, proaktív, önálló munkavégzés
  • MS Office alkalmazások használata (különös tekintettel Excel és PowerPoint)
  • Felsőfokú (kereskedelmi/gazdasági) végzettség, SAP ismeret előny
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Változatos, izgalmas feladatok, hosszútávú karrierlehetőség
  • Képzési lehetőségek (szakmai továbbképzések, tanfolyamok támogatása)
  • Dinamikus, lelkes csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Munka és magánélet egyensúlya - hibrid munkavégzés

Pozíció bemutatás

  • A dedikált partnerkörhöz (nemzetközi/hazai láncok) kapcsolódó asszisztencia és adminisztratív feladatok hatékony ellátása az érvényes szabályozások alapján
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • A kijelölt kereskedelmi vezetők munkájának támogatása tárgyalások/értekezletek előkészítő anyagainak összeállításával, rendszeres és ad-hoc kimutatások, prezentációs anyagok készítésével
  • Promóciós tervező naprakész karbantartása, árajánlatok kezelése, árazás és annak kontrollja, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, számlareklamációk kezelése
  • Vevői törzsadatok karbantartása vállalatirányítási rendszerekben
  • Forgalmi adatok lekérdezése vállalatirányítási rendszerekből, ebből táblázatok, kimutatások készítése
  • A kijelölt terület szerződéseinek kezelése
  • Képviselők informálása, az ő munkájukhoz szükséges adatok naprakészségének biztosítása vállalatirányítási rendszerekben
A FrieslandCampina-nál egy olyan munkakörnyezetben hiszünk, ahol munkavállalóink önmagát adhatják és úgy érzik minden adott hozzá, hogy kiteljesedhessenek. Tiszteljük és vállaljuk a különbségeket, így nemi, nemzetiségbeli, faji, szexuális beállítottságbeli, korbeli hovatartozástól, hátrányos helyzettől függetlenül várjuk jelentkezőinket. Ha az, amit képviselünk megragadta érdeklődésed, bátorítunk, hogy jelentkezz pozícióinkra.

Többek vagyunk ezrek számára, mint egy átlagos tejipari vállalat. A FrieslandCampina valami sokkal többet jelent: nem csak a farmereink, a munkavállalóink és a közösségek számára akiket kiszolgálunk, de azoknak is akiknek örömet okozunk és az üzletnek amiben dolgozunk. Számukra nem csak azt jelenti amit előállítunk, hanem amit valójában képviselünk.

Nagyra értékeljük azokat a tehetségeket - bármilyen háttérrel rendelkezzenek is - akik szeretnének hozzájárulni valami olyasmihez ami túlmutat rajtuk. Arra buzdítunk minden munkavállalónkat, hogy merjenek olyan döntéseket hozni melyek előreviszik a vállalatot. A FrieslandCampinánál mindannyian felelősek vagyunk a karrierünk alakításáért és ezért teszünk is. Tűnj ki a teljesítményeddel és légy mozgatórugója a folyamatnak. A FrieslandCampinánál végzett munkával hozzájárulsz egy szebb jövő megteremtéséhez.

Jelentkezzen most
1  /
JOB-ID: 52959 | Sales Support - Traditional Trade, Hungary
Basic information

Kérjük, adja meg az adatait itt.

* Kötelező mezők

Filesize cannot exceed 7MB.
Filesize cannot exceed 5MB.
Filesize cannot exceed 10MB.

Biztosan kilép a pályázási folyamatból?

A gombra kattintva lezárja a folyamatot vagy ossza meg a nyitott pozíciót.