Operator Productie/Operator Processing Cluj-Napoca

In cadrul departamentului Productie (produse lactate), cautam candidati responsabili cu care sa contribuim la producem produse lactate de o inalta calitate.

Was wir erwarten

Apreciem candidatii care au:

- Studii medii sau experienta relevanta in domeniile: productie, industrie alimentara, controlul calitatii (constituie avantaj)
- Atentie la detalii, preocupare pentru obtinerea unui produs de inalta calitate;
- Este familiarizat cu deservirea unor echipamente sau instalatii
- Are capacitatea de a acumula noi cunostinte si de a le integra in procesele de productie existente;
- Este o persoana adaptabila, optimista, cu disponibilitate pentru training;
- Disponibilitate pentru munca in schimburi.

Was wir bieten

FrieslandCampina România este parte din Grupul Olandez Royal FrieslandCampina, organizație cu tradiție în colectarea laptelui și fabricarea de produse lactate.

FrieslandCampina este prezentă pe piața din România cu brandurile Napolact, Frico, Milli și Dots și oferă o gamă largă de produse: lapte de consum, iaurt, brânză, iaurturi de baut si unt.

FrieslandCampina România colectează laptele de la o rețea extinsă de fermieri din Ardeal.

Stellenbeschreibung

Posturile presupun operarea pe echipamente de prelucrare produse proaspete, echipament pasteurizare lapte - materie prima;
Respectarea standardelor de operare, setare si spalare echipamente;

Bei FrieslandCampina glauben wir an ein Arbeitsumfeld, in dem alle Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter sich selbst treu bleiben und sich gestärkt fühlen, ihr Potential vollständig zu entfalten. Wir akzeptieren Unterschiede und begrüßen Bewerbungen unabhängig von Geschlechtern, Religion, Rasse, sexueller Orientierung, Alter, Behinderungen oder Nationalitäten. Wenn das, was wir sind, zu dir passt, bewirb dich gerne, auch wenn du möglicherweise nicht alle Anforderungen der Rolle vollständig erfüllst.

Pretuim oamenii talentati din orice domeniu, dornici sa contribuie la ceva mai mare decat ei insisi.
In FrieslandCampina crestem impreuna - avem incredere in tine ca vei contribui semnificativ si vei influenta performanta echipei.
Alegand sa lucrezi in FrieslandCampina, vei alege sa construim impreuna o lume mai buna.

Kontakt

Serban-Alexandru Radu

1  /
JOB-ID: 54619 | Operator Productie/Operator Processing Cluj-Napoca, Romania
Basic information

Bewirb Dich auf diese Stelle

Bitte mache hier deine Angaben.

* Erforderliche Angaben

Filesize cannot exceed 7MB.
Filesize cannot exceed 5MB.
Filesize cannot exceed 10MB.

Bist Du sicher, dass Du das Bewerbungsverfahren abbrechen möchtest?

Schließe den Prozess ab, indem Du auf den Button klickst, oder teile die Stelle.