Intern Optimel & Vifit Brand Management

Wil jij graag ervaring opdoen binnen marketing en stage lopen voor bekende zuivelmerken en een groot zuivelconcept? We zoeken een ambitieuze brand management stagiair(e) voor het merk Optimel! Het gaat om een meewerkstage (4 of 5 dagen) gedurende een periode van 6 maanden met als startdatum januari/februari (in overleg). 

Solliciteer nu! 

Intern Optimel & Vifit Brand Management

Was wir erwarten

  • Universitair werk- en denkniveau
  • Je hebt een ondernemende en pro-actieve persoonlijkheid en je durft initiatief te nemen;
  • Je bent enthousiast
  • Je bent resultaatgericht;
  • Je bent een enthousiaste team-player en hebt sterke communicatieve vaardigheden;
  • Zelfstandig en proactief – je weet onze interne afdelingen, reclamebureaus en overige stakeholders goed te managen;
  • Oog voor detail en perfecte executie. 

Was wir bieten

  • Als stagiair(e) heb je de mogelijkheid om aan de slag te gaan voor de merken Optimel & Vifit.
  • Je gaat volledig meedraaien in het team en meedenken op (online) communicatie en activatie campagnes, draagt je eigen projecten en kijkt mee op nieuwe product introducties.
  • Je werkt met veel verschillende afdelingen zoals bijvoorbeeld e-Commerce, digital marketing en packaging en daarnaast tussen diverse externe partijen zoals ons designbureau.
  • Kortom, we zoeken een echte aanpakker! 

Stellenbeschreibung

Wil jij graag ervaring opdoen binnen marketing voor een groot bekend zuivel merk zoals Optimel? Een stage bij FrieslandCampina is de perfecte manier om relevante werk ervaring op te doen en je CV een extra boost te geven. Wij bieden je een omgeving waar je kunt leren, groeien en kunt uitblinken. We zoeken een ambitieuze brand management stagiair(e) voor het merk Optimel! Het gaat om een meewerkstage (4 of 5 dagen) gedurende een periode van 6 maanden met als startdatum januari/februari (in overleg). 

Ben jij enthousiast met een échte can-do mentaliteit, pro-actief en communicatief sterk? Dan zoeken wij jou! 

Bei FrieslandCampina glauben wir an ein Arbeitsumfeld, in dem alle Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter sich selbst treu bleiben und sich gestärkt fühlen, ihr Potential vollständig zu entfalten. Wir akzeptieren Unterschiede und begrüßen Bewerbungen unabhängig von Geschlechtern, Religion, Rasse, sexueller Orientierung, Alter, Behinderungen oder Nationalitäten. Wenn das, was wir sind, zu dir passt, bewirb dich gerne, auch wenn du möglicherweise nicht alle Anforderungen der Rolle vollständig erfüllst.

Je bent als stagair(e) onderdeel van het Optimel marketing team van 6 personen en draait mee met alles wat er gebeurt wat leuk en leerzaam is. Als team zijn we onderdeel van Consumer Dairy Nederland net als andere merk en sales teams waar je ook contact mee zal hebben. We werken hard maar de sfeer is goed, sociaal en informeel met zeker ook met regelmaat tijd voor een borrel of feestje. Onze richtlijn is dat we 2 dagen per week op kantoor aanwezig zijn. De andere dagen zijn flexibel. Zo zorgen we voor een goede balans tussen werk en prive, de juiste setting voor effectief weken en ruimte voor connectie.

Bij FrieslandCampina geloven we in een werkomgeving waar iedereen zich zijn volledige en authentieke zelf kan voelen en in hun kracht wordt gezet om het beste uit zichzelf te halen. We omarmen elkaars verschillen en ontvangen graag je sollicitatie, ongeacht je geslacht, geloof, afkomst, seksuele voorkeur, leeftijd, beperking, of nationaliteit. Als wie wij zijn bij jou past, moedigen we je aan om te solliciteren, ook als je niet zeker weet of je aan alle eisen voldoet. 

Jetzt bewerben
1  / 
JOB-ID: 58695 | Intern Optimel & Vifit Brand Management, Netherlands
Basic information

Bewirb Dich auf diese Stelle

Bitte mache hier deine Angaben.

* Erforderliche Angaben

Filesize cannot exceed 7MB.
Filesize cannot exceed 5MB.
Filesize cannot exceed 10MB.

Bist Du sicher, dass Du das Bewerbungsverfahren abbrechen möchtest?

Schließe den Prozess ab, indem Du auf den Button klickst, oder teile die Stelle.