Key Account Manager

Cégünk a magyar tejipar jelentős szereplője olyan kedvelt, ismert és vezető márkákkal a piacon, mint a Pöttyös, Milli, Landliebe, Frico és a Completa. Munkavállalóink folyamatosan azon dolgoznak, hogy kiváló tejtermékeket kínáljunk fogyasztóinknak. Vállalatunk valódi globális szereplő. A Royal FrieslandCampina világszerte közel 1 milliárd fogyasztónak kínál egészséges, tápanyagokban gazdag termékeket. Éves szinten 11 milliárd euró árbevételével a FrieslandCampina a világ legnagyobb szövetkezeti tulajdonban lévő tejipari vállalata.

Wat we vragen

  • Értékesítési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú (kereskedelmi/gazdasági) végzettség
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Sikerorientált és proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés képessége
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek: MS Excel, Word, Teams, PowerPoint,
  • Elemző készség, pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet

Wat we bieden

  • Dinamikus, lelkes csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Változatos, izgalmas feladatok

Vacaturetekst

  • A kiemelt nemzetközi láncok folyamatainak magas szintű kezelése, elemzése, értése, az üzletfejlesztés kidolgozása figyelembe véve a FCHU stratégiáját, céljait és terveit
  • A dedikált partnerekhez tartozó budget hatékony felhasználása szem előtt tartva a volumen és profit növekedést
  • Felkészülés az éves tárgyalásokra, a szerződéses feltételek betartatása, nyomon követése
  • Új termékek bevezetése, meglévő termékek menedzselése, promóciók szervezése
  • Döntést előkészítő anyagok elkészítése (információgyűjtés, riportok, piaci adatok)
  • Árkalkulációk kidolgozása, előkészítése
  • Prezentációk készítése
  • Tervezési folyamatokban (promóció, volumen) aktív részvétel
  • Társosztályokkal (shopper marketing, forecast, field force) aktív együttműködés
  • A területhez kapcsolódó heti és havi forecast egyeztetésben történő részvétel
  • Nyilvántartások, naprakész karbantartása, (háttértáblázatok aktualizálása, belistázások, termékcserék kezelése, táblázatokban, egyéb internetes felületeken
  • A területhez tartozó szállítással és számlázással kapcsolatos ügyintézés támogatása a vevőszolgálattal és a logisztikai osztállyal együttműködve

Többek vagyunk ezrek számára, mint egy átlagos tejipari vállalat. A FrieslandCampina valami sokkal többet jelent: nem csak a farmereink, a munkavállalóink és a közösségek számára akiket kiszolgálunk, de azoknak is akiknek örömet okozunk és az üzletnek amiben dolgozunk. Számukra nem csak azt jelenti amit előállítunk, hanem amit valójában képviselünk.

Nagyra értékeljük azokat a tehetségeket - bármilyen háttérrel rendelkezzenek is - akik szeretnének hozzájárulni valami olyasmihez ami túlmutat rajtuk. Arra buzdítunk minden munkavállalónkat, hogy merjenek olyan döntéseket hozni melyek előreviszik a vállalatot. A FrieslandCampinánál mindannyian felelősek vagyunk a karrierünk alakításáért és ezért teszünk is. Tűnj ki a teljesítményeddel és légy mozgatórugója a folyamatnak. A FrieslandCampinánál végzett munkával hozzájárulsz egy szebb jövő megteremtéséhez.

1  /
JOB-ID: 41923 | Key Account Manager, Hungary
Basic information

Laat je gegevens hier achter.